Zpětné vazby na příběhy

12.03.2022
Děkujeme, že můžeme. 💝🙏

 

"S kobylkou berieme homeopatika 10 dní a všimla som si že ja sa cítim tak neak uvolnene alebo ako by som to povedala...aj fyzicky aj psychicky. Tak ľahko...ťažko to popísať. A ona mi príde iná....má zase iskru v oku a celkový výraz jej je iný...má záujem o okolie je aktívnejšia a čo ma teda prekvapuje stále ma ovoniava najmä ústa a akoby ma pozorovala stale je to take zvláštne chovanie ....ked som prinej neustale ma šacuje, ovoniava dokonca mi oblizuje ruky a stale vyhladáva fyzický kontakt so mnou....je to take zvláštne chovanie....včera bol pri nej kováč a sám povedal že je to určite iný kôň ako ked bol pri nej pred mesiacom...fyzicky je na tom rovnako ale mam z nej pocit že sa do nej zase vracia život..."


"Ráda bych vás dodatečně informovala, že koník stěhování zvládl úplně v pohodě a je v novém moc spokojený. Ještě jednou moc děkuji za Vaši pomoc a vstřícnost. 🐎"


"Se psem se nám oběma daří dobře, od té naší minulé komunikace a od popsání jeho příběhu Vámi nebyl ani jednou nemocný tak, že bychom museli k veterináři. Nicméně jsem zjistila velice zajímavou věc, kterou jsem si díky Vašemu výkladu našeho příběhu několikrát vyzkoušela a pochopila jsem celý její princip... zaměřila jsem se totiž celkově na sebe a své pocity, začala jsem je více "zkoumat" a věnovat se jim a našla jsem téměř "matematické" vzorce, které tyto jeho nemoci spouštěly. Celý tento příběh, a především to, že jsem s Vaší pomocí přišla na jeho řešení, mě nabíjí pocitem obrovské moci nad vlastním životem - je to přesný opak toho pocitu, ze kterého onemocní... je pro mě nádherné moci tímto způsobem nás oba osvobozovat od bezmoci a mých negativních pocitů a užívat si společně strávené chvíle a prožívat radost z toho, že můžu, a teď už, i díky Vám, umím tvořit svůj život tak, jak já chci. Zároveň mi moc pomáhá vědomí toho, že můžu být omylná, že můžu někdy udělat chybu, nebo spíš přešlap, ale že to vždycky můžu zase změnit - že se vždycky můžu rozhodnout, zastavit svoje myšlenky a změnit je tak, jak já chci. On je teď takový můj barometr, který mě vždycky upozorní na to, že se mnou není něco v pořádku, že sama sobě ubližuju a já mám neskutečnou radost, že už mě, díky Vašemu vysvětlení a mému pochopení, může upozorňovat bez toho, aby musel onemocnět :-)Ještě jednou Vám tedy chci moc poděkovat za náš příběh a jeho vysvětlení, protože jsme s Vaší pomocí mohli společně vyřešit a hlavně pochopit náš problém a díky tomu jej už nemusíme řešit a opakovat. A ikdyž občas nějaká těžkost nebo špatná myšlenka přijde, víme o ní a můžeme ji řešit. "