Chci znát příběh svého zvířete

Chcete znát příběh Vašeho miláčka a souvislosti s vaším životem? Napište nám, co jeho nebo Vás trápí, stačí pár slovy...

Příběh má dvojí rozměr. Část psaná mnou, ženou, probudí příčinu toho, co prožívá zvíře a vy nevíte, proč se mu to děje. Uvolní zadržované emoce. Ten nepřiznaný a potlačený příběh z minulosti, který je příčinou současného dění se zvědomí. Ucítíte to v těle, i když tomu možná nebudete rozumět.

Muž dodává příběhu jasný pohled. Vyjadřuje jednoduchou pravdu, která se prolíná příběhem a mým náhledem. Dá to do souvislostí, a vy si díky tomu uvědomíte v současné situaci, co a proč se to právě teď děje. Pochopíte to rozumem. Uvědomíte si to.

Obojí dohromady je propojení pravé a levé hemisféry, muže a ženy nás, vědomí a těla.

Pomocí léčivého příběhu a vlastního uvědomění, můžete pochopit vaše zvíře a změnit své vnitřní nastavení. Tím se promění vaše vnímání jeho i sebe a následně i váš svět, vaše realita. Zvíře se může uzdravit.

Nedílnou součástí je uvědomění si sama sebe v příběhu, který vždycky zrcadlí majitele.

K napojení potřebujeme jméno zvířete, jeho fotografii a krátkou zprávu o tom, co prožívá, co vás trápí...

Do 10 dnů Vám pošleme e-mailem Váš příběh pro uvědomění si příčiny a poté poštou zašleme homeopatika. Pro zvíře a podle potřeby i pro vás. Homeopatika uvolní tu příčinu z těla. Jejich účinek dobíhá až 3 měsíce.

Hodnota naší práce je 1200 Kč včetně homeopatik.

Homeopatika nenahrazují kvalifikovanou léčbu lékaře, každý, kdo se rozhodne pro tuto metodu, činí tak sám, ze své svobodné vůle.