MOJE CESTA K EMOCÍM 

Od malička jsem milovala zvířata a mojí nejoblíbenější knihou byla Alenka z planety Země :-). 

Babička se mnou chodila do lesa a to byl základní kámen mého směřování. Domovem nám prošlo snad všechno malé zvířectvo. Vzpomínám si, jak jsem rodiče přemlouvala na koupi psa, kterého nakonec pořídili. Potom jsem mládí trávila u koní. Celé dny jsme byli u ohrad, stačilo nám být s nimi, čistit je a kydat a byli jsme šťastní. 

Celý život mám psy a poslední roky vidím i souvislosti mezi nimi a mým životem. Jak reagují na změny, na mě, jak mi pomáhají. Roky jsem žila na farmě, kde jsem tu samou souvislost viděla i u dalších druhů zvířat.  Cítila jsem jejich emoce a pocity. 

Mám Střední zemědělskou školu, roky jsem vedla místní Ligu na ochranu zvířat. Zajímám se o komunikaci se zvířaty, o emoce, homeopatii... Jsem dula, rodila jsem doma. Přirozený život od narození do smrti. A to vše mě přivedlo k emoční homeopatii, se kterou pracuji.

Věřte mi, zvířata cítí stejné emoce jako my. Jejich řeč můžete zaslechnout také Vy. Sdělují Vám to nemocemi a chováním. Vyslyšte je. Každý živý tvor má stejné právo na spokojený život jako my. 

Mirka Zagozdová

Zvířatům skrze emoční příběhy pomáhám uzdravit stará traumata a pokud pomáhají nést příběh jejich člověka, pomáhám jim ho pochopit a společně se uzdravit. Vracím jim důstojnost a vzájemnou důvěru.

Zabývám se emoční homeopatií lidí i zvířat. Pomocí příběhů, které běží na pozadí lidských nevědomých životů, pomáhám lidem uvědomovat si vzorce, které tvoří jejich individuální realitu. Pomocí homeopatie a léčivého příběhu může člověk změnit své vnitřní nastavení, tím se promění i jeho celkové vnímání a následně i jeho svět.