Časté abscesy v kopytech

06.07.2019

Kůň má časté abscesy v kopytech...

Vyšlo mi, že to vzniklo někdy kolem 3 let vůči ženě.

Cítil se jí zraněný. Uzavíral se. Cítil se zranitelný. Ponížený, degradovaný níže, než se cítil. Cítil se poražený. Ztratil svobodu. Neměl volbu. Jako by ztratil sebe hodnotu. Bylo to za jeho hranicí, jako by porazil sám sebe. Ustrnul v tom. Cítil se zbytečný. Toužil být rozvážný, ale cítil se nejistý. Měl v sobě konflikt, který se snažil skrýt...

Je velmi citlivý a snaží se dělat, že se ho to nedotklo, ustát to... A ty kopyta to jako by uvolňují... Možná to souviselo s obsednutím. Jako by o něm bez něj.

Asi měsíc poté... 

Dobrý den, mnohokrát děkuji. Úplně jste mi změnila život. Mám zcela nového koně. Nevím jak se to udělala, ale jste naprosto dokonalá. On je najednou tak moc ochotný. Chybí nám dobrat poslední kuličku, jsem Vám moc vděčná. Moc děkuju. Už se nevzteká, nevzpírá. Nejde do konfliktu. Teď nasedlám, dám obnoskovou ohlávku a nasednu zcela v klidu. Když je ještě náznak, vydechnu, dam mu čas, vyzve mě, abych pokračovala... Proste úžasná komunikace. Dnes jsem si tak nádherně zajezdili, byl tak uvolněný a přitom zcela přítomný. Proste skvělý, nepamatuji si, kdy jsem s nim toto zažila. Byli jsme jak jedno tělo. On motor. Já hlava. Nádhera. 

Za potížemi těla jsou emoční bloky, které skrze tělo jsou uvolňovány a je na ně poukazováno. Když se uzdraví, změní se všechno.