Fenka, která utekla před kastrací

09.10.2016

Kamarádka chtěla vykastrovat svoji fenku, ale než jsem se stačila podívat, jak to cítí, tak ji veterinář odvezl na kastraci a před ordinací, kolem poledne, mu vyskočila z auta a utekla. 

Dívala jsem se, jak se cítí a vyšlo mi, že...                                                                              Zanedbaná, plná úzkosti z té kastrace. Cítí zoufalství a beznaděj. Má pocit, že ji její panička zradila. Cítí nejistotu, protože jí nevěří. Cítí, že byla přemožena a je bezmocná.                  Poslala jsem jí energii těch léků a kamarádce jsem řekla, aby si ji představila a omluvila se a řekla jí, že ji kastrovat nebude a cokoli potřebuje vyslovit...

Večer ještě fenku nenašli a tak jsem se podívala znovu, jak se cítí a vyšlo mi, že se cítí...Sklíčená a osamělá. Proviněná a moc jí chybí majitelka a domov.
Snaží se být silná, i když je už otupělá a odpojená...Znovu jsem poslala energii těch léků...

Obě jsme věděly, že se vrátí domů, že tento příběh bude mít šťastný konec.                                 A před 22 hodinou mi kamarádka napsala, že přišla domů.                                                       Fenka urazila 10 km aniž by to někdy šla pěšky a znala cestu.