Metabolický problém kobylky

31.01.2019

Kobylka má metabolický problém, který se projevuje nadváhou. Prošla  nízkosacharidovou dietou a hodně zhubla, ale zůstává pořád hodně mohutná. Nicméně po tom co zhubla je jak časovaná bomba. Předtím vyrovnaná klidná a teď jak dostihový kůň před startem. 

Vyšlo mi, že to vzniklo v jejich 4 letech, vůči ženě... 

Cítila se jí být přemožena na všech úrovních. Cítila úzkost z toho. Nepoznávala se. Dělala si s ní co chtěla. Musela se jí podřizovat na úkor vlastní vůle. Cítila se tím zklamaná. Jako by až bezvýchodností toho ztratila radost. Znechucení. Cítí se bezmocná, takový život ji nevyhovoval, ale smířila se s tím. Toužila být plná energie, ale cítí znechucení být tlačená k výkonům, jako by až odpor.

Majitelka pak dodala, že její bývalá majitelka byla dominantní a vyžadovala od ní několikadenní túry. I když nynější majitelka k ní přistupuje s respektem a vůbec není v žádné zátěži, kobylka v tom pocitu uvízla a začal se jí projevovat skrze ten metabolismus, aby to bylo uviděno a uzdraveno a nemusela to nést dál. 

Nemoc není špatně, už je jako by součástí léčení, tělo a duše tím dávají najevo nerovnováhu, která se skrze ni ventiluje.