Nepřijatá kastrace valacha

22.02.2019

"Dobrý den, chtěla bych od Vás poradit mého valacha. Po nějaké době co jsem si ho přivezla, jsme začali mít problémy s tím že začal být pod sedlem nespokojený a řešil to zběsilým úprkem. Začala jsem tedy o všem úplně jinak přemýšlet a změnou přístupu se nám to podařilo odbourat. Stále to ale není ono, občas se ještě stane že ho třeba na procházce něco vyděsí a v té chvíli mě přestane úplně vnímat. Výjimečně se mu tak rozbuší srdce až to s ním úplně ,,hází". S pozorností máme velký problém i při práci na ruce, prostě si připadám jako kdyby mě vůbec nevnímal.
V poslední době začal projevovat i hřebčí chování a skáče na kobyly ve stádě. I venku na procházce nebo vyjížďce,neustále čuchá k zemi a mapuje jaký kůň tam prošel.
Snažím se najít pro nás oba nějakou společnou cestu, pracuji na sobě a chtěla bych aby byl i on spokojený a byl se mnou rád."

Dívala jsem se na něj a vyšlo mi, že se to týká jeho kastrace.

Cítil se přemožený na všech úrovních. Cítil úzkost, nepoznával sám sebe. Změnilo ho to. Cítil se otupělý. Bezmocný. Musel se s tím ale smířit,i když mu to nevyhovovalo. Cítil se ohrožený najednou. Snažil se zaujmout jinak, jako by tím, jak se k vám chová. Je plný vnitřních konfliktů a hněvu. Potřebuje to ze sebe vysypat, ale mlčí o tom jako by. Je to jeho 13. komnata. Cítí úzkost s neklidem. Bojí se a musí v tom být, takto. Vykastrovaný. Toužil být sebou naplněný, hřebec, ale takto se cítí nepřijatelný. Nepřijímá sám sebe.

Je velmi citlivý a velmi ho to zasáhlo. Ta změna, kterou kastrace vyvolala. Hormonálně, pocitově. On jako by pořád uhýbá sám před sebou, aby se nemusel cítit. Je vnitřně strašně roztěkaný. A tím pádem vás nemůže vnímat. Naopak, ještě na vás přenáší ty pocity.

Pošlu mu homeopatika, která mu pomohou to přijmout, vyrovnat ses tím. Vrátí ho to k sobě. Vy si s ním promluvte, řekněte mu že víte, jak se cítí a chápete to. Ale že to tak muselo být a není méněcenný proto. Co vás k tomu napadne....

Nějak mi přichází, abyste se podívala na jeho horoskop. Třeba na najdise.cz si udělejte člověčí horoskop s jeho datumem narození a uvidíte.. Mám pocit, že až to uzdraví a bude sám sebou, přijme se, bude úžasný. Citlivý a sebevědomý a zároveň galantní.