Otoky a porucha jater kobylky fjorda

10.01.2017

Popis majitele: "Kobylka měla hodně zhoršenou funkci jater a hlavně otoky hlavy, nohou a vzdušné vaky, mízní uzliny a nozdry měla oteklé velice silně. Druhotný problém byl ten, že z důvodu těch otoků si zuby výrazně poranila sliznice v hubě. Při vyšetření krve nebyl ale objeven žádný zánětlivý proces. Toto vyšetření se provádělo asi třemi nezávislými způsoby, takže ta pravděpodobnost toho zánětu je velmi malá, což ve spojení s těmi otoky je zvláštní. Takže všechna vyšetření vlastně nic konkrétniho neobevila, ani serologické vyšetření."

Když jsem se na ni dívala, vyšlo mi, že ten její stav vychází z těchto pocitů:

Sarkastická. Nevrlá a popudlivá. Má pocit, že jí někdo brání užívat si života tak, jak by chtěla. Pod tím je snaha zakrýt svoji vlastní slabost. Cítí se zahořkle, nevidí řešení té situace. Ochuzená, má pocit, že jí někdo něco vzal... Mlčenlivá. Plná nevyřešených konfliktů a hněvu, až to organismus nevydrží a ukládá to do těla. Uvízla v minulosti. Cítí se nemilovaná. Už neinvestuje své city, protože nevěří, že budou opětovány. Snaží se zaujmout, najít způsob, jak někoho získat. Ale láska tam chybí.
Přišlo mi, že se to spustilo tyto pocity v jejích 11 letech (nevěděla jsem kolik jí je) a vzniklo to vůči nějakému muži v její blízkosti, který ale s ní nesouvisel přímo.. Jako by nějaký jiný kůň měl majitele, kterého si ale přála pro sebe... 


Vyšlo mi, že tím, jak to je hluboko v tom těle, tak jí to nestačí poslat éterem, ale je potřeba jí to dát fyzicky ve formě homeopatických kapek.  
Také jsem majteli řekla, že by bylo dobré jí říct, že to je pryč, že je tu dnes on a že o ni stojí.     A dát jí to i najevo. Že není jedna z mnoha, ale je pro něj vyjímečná.

Majitel mi potom ještě povídal její příběh, podrobnosti si už nepamatuji, ale v tu chvíli to nádherně zapadlo s tím, co se mi ukázalo.

Začátkem října jsme započali léčbu a dnes majitel napsal: "Vypadá opravdu dobře, hlava normálni, otoky usoupily. K Vašim lékům jsme ještě dlouhodobě podávali semena ostropestřce, pro zlepšeni funkce jater. Po asi dvou měsících, koncem listopadu, jsme udělali kontrolní jaterní testy a bylo vidět zlepšení. Další odběry jsou nyní v laborce."