Pes pomáhá pánovi nést bolest

07.01.2019

Pes, 14 let. Bere léky na srdce a na zotavení po mrtvici. Už cca rok velmi špatně slyší, skoro vůbec. Po mrtvici se taky objevila slabá epilepsie, ale naštěstí žádné silné záchvaty. 

Dívala jsem se, proč má tolik nemocí, jak mu jako by pomoci, aby se mu ulevilo a vyšlo mi, že pomáhá vám. 

Jako by s nějakou situací jako by se ženou, nebo vaší dospělou dcerou... Cítila jste se jí přemožená na všech úrovních. Cítila jste úzkost, nepoznávala jste sama sebe. Jako by si s Vámi dělala, co chtěla. Cítila jste za to vinu, cítila jste se tím frustrovaná. Zlobila jste se na sebe, obviňovala jste se. Jako byste až měla pocit, že jste objektem Boží pomsty. Cítila jste se bezmocná, jako by nemělo cenu nic v tom dělat, smiřovala jste se s tím. Snažila jste se být silná, ale cítila jste se zraněná. Nedokázala jste se obhájit, ochránit.

Přijde mi jako by vás až šikanovala a vy jste tomu, jí dávala spoustu energie... Jako by byla pro vás důležitější ona, než vy a nedokázala jste se postavit za sebe, před ní. Nenechat si to líbit. Podívat se na to realisticky bez citového zabarvení. A postavit se za sebe. Zároveň vím, jak je pro mámu těžké se postavit za sebe před dítětem. Že by za něj dýchala, i kdyby ono cokoli. To je ta láska bez podmínek... 

Váš pes Vám to z lásky k vám pomáhá nést. To zvířata dělají. Jako by to byl osud, který si vybraly. Neberte si to osobně, hlavně si nic nevyčítejte. To bylo její rozhodnutí a na úrovni duší jste se takto domluvili už dávno. Jen mu poděkujte, že to víte a pouštíte a že se už za sebe postavíte a uzdravíte se.
Pošlu vám homeopatika, která vám pomohou z toho pocitu vyjít a mu se tím uleví také.

"Moc Vám děkuji za odpověď. Ťala do živého tak moc, že jsem ji musela chvíli "rozdýchávat". Nechápu, jak to děláte. Manžel se mě ptal, jestli jsem Vám místo fotky psa neposlala svoji... Nechci, aby náš pes musel za mě něco nést nebo trpět, mně bohatě stačí, že je tady s námi."

Víte, Bůh z hlediska kvantové fyziky je všechno, je to pole, které je za vším a v tom poli jsme všichni jeho součástí... 
Ty homeopatika vám pomohou ten pocit uvolnit a když k tomu přidáte ještě to zvědomění a budete se vědomě snažit nastavit si hranice, uleví se hlavně i vám. Když budete někomu pomáhat na úkor sebe, mu to nepomůže a vám to uškodí. Vy nikomu nic nedlužíte.