Sarkoidy koně

28.03.2024
Koni se objevily sarkoidy, v blízkosti jizvy po kastraci. Veterinářem doporučeny doplňky stravy, nicméně spíše zhoršení.


Úryvek z emočního příběhu, který nese kůň i majitelka společně, mají podobnou životní zkušenost.


...Jako by ty pocity úplně odstranil, odřízl se od nich, od sebe sama. Jako by existoval, ale nějak se neprožíval. Jako by se mu posunul práh bolesti, vnímání sebe sama a okolí. Jako by znecitlivěl.


Jako byste vy se sebou jednala bezcitně. Jako byste se kritizovala, soudila, posuzovala, potlačovala, jako byste vy, to, kdo si myslíte, že jste- myšlenka o sobě, iluze a představa o sobě, jednala se sebou, se svým tělem, jako by k vám, vám nepatřilo.


Jako byste se on i vy v dětství v nějaké chvíli samoty řekli, že to nemá cenu. Že to, co cítíte nemá cenu. Jako byste s tou situací nemohli nic udělat a museli jste zůstat v nevyhovujících podmínkách, tak jste se vzdali sebe a toho, co jste cítili, protože to nemělo smysl a hodnotu pro nikoho.

 

Nikoho to nezajímalo, tak jste se odpoutali od sebe a přestali se o sebe zajímat. O to, co cítíte a potřebujete..."


Žena pochopila svého koně, sama sebe a to, co jí ukazuje on o ní. Oba dostali homeopatika na uvolnění potlačených emocí.

 

Po dvou měsících - sarkoidy se lepší před očima, jeden se vstřebává dovnitř a druhý asi vypadne. Žena cítí příval energie ve svém životě.


Nemoci jsou voláním těla po naší pozornosti a pochopení sebe samých.
Ráda vám pomůžu uslyšet vaše zvířata i vaše těla. Navázat s nimi vztah.


Uzdravení našich zvířat je spojeno s naším uzdravením 💞

Mirka Zagozdová