Vzájemná důvěra

27.09.2019

"Mám 10 letého valacha. Měli jsme problém s důvěrou. Cítila jsem,že valach nevěří mě a já zase jemu. Po delším čase jsem začala být z toho už nešťastná,že nevím, co mám dělat -a to jsme byli na pár kurzech o přirozené komunikaci apod. Poté mě známá odkázala na Emoce zvířat. Napsala jsem, kde je problém a dostala jsem příběh koně a homeopatika. Musím říct, že jsem nevěděla, co od toho mam očekávat a co se bude dít. Jsou to již 2 měsíce po dobrání homeopatik a nemám slov. Kůň je uvolněnější, z pastviny za mnou přichází sám, někdy i běží. V sedle nám to víc klape. Dříve ode mne často utíkal - nyní moji přítomnost vyhledává. Nějaké mouchy to ještě má, ale opravdu je tam viditelná změna. Víc ho vnímám a cítím, co mi naznačuje a hlavně začíná opravdu mezi námi být větší a větší důvěra - všechno to má svůj čas, Jde to postupně a pomalu, ale opravdu to jde. Emoce zvířat bych mohla vřele doporučit, jestli si nevíte rady, určitě se na ni obraťte, úžasně Vám poradí a změny opravdu jdou vidět. Musíte jen věřit 🙂. Děkuji za velkou pomoc ❤️"

Každý příběh je jedinečný. Všechny mají však jedno společné. Ať zvířata nebo lidé, někde po své cestě životem jsme se cítili zranění a ztratili jsme důvěru. V sebe, vztahy a svět... A potom nám život posílá do cesty duše a situace, aby nás vrátil ke své podstatě. 

Někdy to bolí, ale je to léčivé. Když lidé vidí za to, co se děje, když pochopí co prožil jejich zvířecí přítel, uvidí v něm i sebe, a potom jdou spolu krok za krokem k uzdravení. Sebedůvěra člověka se odráží v důvěře zvířete. A krok za krokem oboustranně roste. 

Je mi ctí, že mohu být průvodcem a zprostředkovatelem příběhů. Děkuji za důvěru.

Mirka Zagozdová