Fixace psa na majitelku

10.02.2018

Fenka, 7 let. Jméno dostala na památku fenky, která mi darovala 13 let svého života. Současná fenka je jako její klon. Velikost, zbarvení, povaha a částečně i charakter a problémy. Abnormální fixace na majitelku, strach ze zvuků na bázi výstřelu. Nelze ji nechat delší dobu o samotě a to ani když je s druhým psem,který je bezproblémový a na kterého je zvyklá. Pokud zůstane v bytě, ničí interiér. Pokud je venku ve voliéře, vyje takovým způsobem, že má polovina obce pohotovost, kdeže je ten týraný pes. Jinak je poslušná,trpělivá, nekonfliktní a milující dušička. Dá se jí pomoci? Prosím o radu.

Dobrý den,
vyšlo mi, že Aida se tak chová kvůli Vám, protože jste se nevyrovnala se smrtí předchozí fenky.
Cítila jste se přemožená její smrtí. Nepoznávala jste sama sebe. Cítila jste se bezmocná. Přestala jste o cokoli usilovat. Toužila jste po ní. Byla jste na ní závislá. Měla jste pak pocit, že jste selhala. Snažila jste se znovu postavit na nohy, ale byla jste v depresi.

Ona to cítí. Jako by jste nebyla s ní, ale v myšlenkách s tou bývalou fenou. A ona Vám pomáhá, abyste se necítila sama, proto dělá všechny ty věci.Pošlu Vám homeopatika a dávat si je budete Vy. Uzdraví se vaše zranění z její smrti a vy konečně půjdete dál a uvidíte nynější fenku, jako osobnost, ne klona staré, protože i ona touží být milována jako ona, ne jako něčí klon :-(.    A ona se pak začne chovat jinak :-))

Odchod blízkých bolí, ale zkuste si uvědomit, že 13 let je dlouhá doba a budťe za ně vděčná. Život jde dál. https://www.emocezvirat.cz/l/umrti-zvirat/